Wanda Horst-Sikorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2013
Głos Wielkopolski
Ból, ból i niemoc...
Leszkowi Sikorskiemu
szczere wyrazy głębokiego współczucia
w związku ze śmiercią
Żony
Wandy Horst-Sikorskiej
składają przyjaciele
J. i O. Chichłowscy i M. i E. Nowakowie
Z głębokim żalem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Prof. dr hab. n. med.
Wandy
Horst-Sikorskiej
Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych
Żegnamy przyjaciela pełnego energii i pogody ducha
Pogrążeni w smutku
Pracownicy ZPS
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Pani prof. dr hab. n. med. Wandy Horst-Sikorskiej wieloletniego dydaktyka, lekarza zaangażowanego w sprawy zdrowia publicznego. Wyrazy głębokiego współczucia Panu dr. Leszkowi Sikorskiemu składa Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
Ś+P
Pani Prof. dr hab. n. med. Wandy Horst-Sikorskiej
Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej
byłego, wieloletniego pracownika naszej Katedry i Kliniki
Żegnamy wspaniałego człowieka, przyjaciela i naukowca.
Łączymy się w bólu z Rodziną i bliskimi
Kierownik i pracownicy Katedry i Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 11.01.2013 r. odeszła od nas
ś + p
prof. dr hab. n. med. Wanda Horst-Sikorska
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 16.01.2013 r.
o godz. 13.00 w kościele pw. św. Jana Vianneya ul. Podlaska 10,
gdzie zostanie odprawiona msza żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym
przy ul. Lutyckiej 63 o godz. 14.00.
O czym zawiadamia pogrążona w smutku
Rodzina
Mojej kochanej Przyjaciółce i naszej Cioci
dr Annie Horst-Szymczyńskiej
wyrazy najgłębszego współczucia
z powodu tragicznej śmierci
Siostry Wandzi
składają
Basia, Ania, Rafał i Maks
Poruszona tragiczną śmiercią
Wandzi
składam
drogiemu dr. Leszkowi Sikorskiemu i Jego Synom
wyrazy najgłębszego współczucia.
Barbara Wargacka - Kufel z Rodziną
Z niedowierzaniem i głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o niespodziewanej śmierci
prof. dr hab. n. med.
Wandy Horst-Sikorskiej
profesora zwyczajnego,
kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Prodziekana do spraw Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiego II w latach 1999-2005, współtwórcy medycyny rodzinnej w Polsce,
Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie medycyny rodzinnej dla województwa wielkopolskiego, członka wielu towarzystw i rad naukowych oraz komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk.
W Osobie Pani Profesor Uczelnia straciła doskonałego lekarza, cenionego naukowca,
wychowawcę i oddanego nauczyciela wielu roczników studentów i lekarzy.
Jej zapału i zaangażowania w rozwój medycyny, a zwłaszcza medycyny rodzinnej,
będzie nam wszystkim bardzo brakowało.
Pogrzeb odbędzie się 16 stycznia 2013 r., tj. w środę, o godz. 14.00
na cmentarzu przy ul. Lutyckiej.
Najbliższym Pani Profesor
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich II i I,
Wydziału Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu
Słowami trudno wyrazić ból, żal i niemoc nad bezsensem
tej śmierci i tylko łzy płyną, gdy pytamy... Dlaczego!?...
Dnia 11.01.2013 zginęła tragicznie
ś + p
Wanda Horst-Sikorska
Nasza najdroższa przyjaciółka i mama chrzestna naszej córki Marysi. Wspaniały człowiek i lekarz, pełna radości życia i planów.
Zawsze chętna, by pomóc. W radosnych i trudnych chwilach naszego życia była zawsze z nami.
Najgłębsze wyrazy współczucia dla całej Rodziny,
Leszku, Marcinie, Wojtku i Kamilo jesteśmy z Wami
Ania, Janusz, Marysia i Maciej z Anią
Z wielkim żalem żegnamy Cię
Wando
Zajmowałaś ważne miejsce w naszym życiu.
Leszku, Marcinie i Wojtku
jesteśmy z Wami.
Iza i Rysiek z Synami
Przyjaciółko
byłyśmy tak blisko siebie, a spotkałyśmy się dopiero po latach,
bo tak miało być.
Potem byłyśmy blisko kiedy cierpiałaś i kiedy ja potrzebowałam pocieszenia,
bo też tak miało być.
Byłyśmy blisko zawsze, choć nie zawsze o tym wiedziałyśmy i czasami
zdawało się, że jesteśmy daleko.
Tak wcale nie musiało być. Teraz już zostaniemy zawsze najbliżej...
W myślach, pamięci, sercu.
A spotkamy się i porozmawiamy o tym po jakimś czasie, tak jak na początku,
bo widać tak z nami musiało być.
Z niewysłowionym bólem i tęsknotą w sercu, do zobaczenia Wando.
Iza
O wiele za wcześnie odeszła od nas nasza Koleżanka
ś + p
Wanda Horst - Sikorska
Leszku,
łączymy się z Tobą w bólu
Koleżanki i Koledzy z I LO, rocznik 74, klasa A
„Jak trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być
z nami”
Wiadomość o tragicznej śmierci naszej Przyjaciółki
ś + p
Wandy Horst-Sikorskiej
wypełniła nasze serca żalem i poczuciem ogromnej straty.
Trudno jest nam pogodzić się z myślą, że nie ma Jej wśród nas.
Rodzinie i wszystkim Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Hanka Tomiak, Ania i Marek Hoffman, Ania i Krzysztof Dombek, Marek Rybczyński z Kamillą Fechner
z Rodzinami
Wiadomość o niespodziewanej śmierci
ś + p
Wandy Horst-Sikorskiej
przejęła nas wielkim smutkiem.
Pragniemy wyrazić uczucia głębokiego żalu,
dzieląc rozpacz i ból
z Jej Mężem Leszkiem,
Synami Wojtkiem i Marcinem
oraz Siostrami Basią i Hanią z Rodzicami
Oddana w wieloletniej przyjaźni
Rodzina Drewsów
Trudno pogodzić się z wiadomością,
że w tak tragicznych okolicznościach odeszła
Ś+P
Prof. dr hab. Wanda Horst-Sikorska
zawsze pełna życia, oddana swoim pacjentom,
ale przede wszystkim Rodzinie.
Łączymy się w bólu
z Leszkiem, Marcinem, Wojtkiem i Kamilą
oraz całą Rodziną
Ewa i Stefan z córkami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13 l
Magdalena Gomuła
13 l
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13 l
Magdalena Gomuła
13 l
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13 l
Magdalena Gomuła
13 l
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13 l
Magdalena Gomuła
13 l
Elżbieta Grygiel
13 l
Hanka Maciej Kabacińscy
13 l
Małgosia S.
13 l
WK
13 l
Monika
13 l
mc
13 l
Małgorzata i Ireneusz Kizer
13 l
Pacjent AndrzejewskiZbigniew
13 l
Monika Waszyńska
13 l
Ela i Michał W.
13 l
pajentka z Damaslawka
13 l
Ewa Radoszewska
13 l
Magdalena Podgórska
13 l
Małgorzata i Edward Nowakowie
13 l
ELA i JUREK z CHODZIEŻY
13 l
pacjentka Krystyna Sobczak
13 l