Jadwiga Weroniecka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2012
Gazeta Pomorska

Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jadwigę Weroniecką księdzu z parafii św. Królowej Jadwigi, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Delegacjom: Dyrekcji i Pracownikom NZOZ Medycyna Rodzinna w Złotnikach Kujawskich, Apteki „Pod Dębem”, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Bejzy w Bydgoszczy i Energomiarowi - Inowrocław za intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty, oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składają Córka Renata , Córka Wioletta z Rodziną

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 sierpnia 2012 roku zmarła nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia śp. Jadwiga Weroniecka lat 82 z domu Mikołajczak Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.09.2012 o godz. 9.00 w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu Pogrążeni w smutku Córka Renata i Córka Wioletta z Rodziną

Z wielkim smutkiem, żalem i bólem przyjęłam wiadomość o śmierci mojej serdecznej Przyjaciółki śp. Jadwigi Weronieckiej. Szczere wyrazy współczucia i duchowego wsparcia Rodzinie składa KOCHANOWSKA z SYNEM

Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jadwigę Weroniecką księdzu z parafii św. Królowej Jadwigi, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Delegacjom: Dyrekcji NZOZ Medycyna Rodzinna w Złotnikach Kujawskich, Apteki „Pod Dębem”, Wojewódzkiej Miejskiej Apteki w Bydgoszczy i Energomiarowi Inowrocław za intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty, oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składają Córka Renata , Córka Wioletta z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

ALA I KAZIU


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GRAŻA


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia