Jadwiga Weroniecka
This was published in the following publications on 10.09.2012:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 10.09.2012:
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jadwigę Weroniecką księdzu z parafii św. Królowej Jadwigi, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Delegacjom: Dyrekcji i Pracownikom NZOZ Medycyna Rodzinna w Złotnikach Kujawskich, Apteki „Pod Dębem”, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Bejzy w Bydgoszczy i Energomiarowi - Inowrocław za intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty, oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składają Córka Renata , Córka Wioletta z Rodziną
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 sierpnia 2012 roku zmarła nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia śp. Jadwiga Weroniecka lat 82 z domu Mikołajczak Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.09.2012 o godz. 9.00 w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu Pogrążeni w smutku Córka Renata i Córka Wioletta z Rodziną
Z wielkim smutkiem, żalem i bólem przyjęłam wiadomość o śmierci mojej serdecznej Przyjaciółki śp. Jadwigi Weronieckiej. Szczere wyrazy współczucia i duchowego wsparcia Rodzinie składa KOCHANOWSKA z SYNEM
Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jadwigę Weroniecką księdzu z parafii św. Królowej Jadwigi, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Delegacjom: Dyrekcji NZOZ Medycyna Rodzinna w Złotnikach Kujawskich, Apteki „Pod Dębem”, Wojewódzkiej Miejskiej Apteki w Bydgoszczy i Energomiarowi Inowrocław za intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty, oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składają Córka Renata , Córka Wioletta z Rodziną
End of content
No more pages to load
ALA I KAZIU
13yrs
GRAŻA
13yrs