Śp. Włodzimierza Pasternaka
This was published in the following publications on 20.03.2012:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 20.03.2012:
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Włodzimierza Pasternaka Wojewodę Kieleckiego w latach 1980-90, byłego Dyrektora „Polmo-SHL” Członka wielu rad nadzorczych, znanego społecznika, inicjatora działań w zakresie problemów technicznych i pasjonata historii techniki w regionie. W pamięci naszej zachowamy na zawsze oddanego współpracownika i orędownika Politechniki Świętokrzyskiej. Wyrazy głębokiego współczucia Żonie i Rodzinie Składają: Rektor i Senat Politechniki Świętokrzyskiej
End of content
No more pages to load