mgr Maria Winsh
This was published in the following publications on 16.08.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 16.08.2012:
Dziennik Polski
Śp.
mgr Maria Winach
z domu Żerebecka
Dnia 13 sierpnia 2012 roku odeszła od nas nasza ukochana Ciocia.
Była niezwykle ciepłą, dobrą i opiekuńczą Osobą, której będzie nam już zawsze brakowało.
Msza święta odprawiona zostanie w piątek, dnia 17 sierpnia 2012 roku, o godzinie 9.00 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Ninka, Oleńka, Sławek, Marek, Piotruś, Rodzina i Przyjaciele
End of content
No more pages to load