ks. Janusz Rekowski

This was published in the following publications on 19.03.2012:
Dziennik Bałtycki

<p>Jeśli dzięki jakiemuś człowiekowi było na ziemi trochę więcej miłości i dobra, światła i prawdy to jego życie miało sens</p>
<p>z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci<br />śp. Ks. Kan.<br />Janusza Rekowskiego<br />Proboszcza Parafii pw. Macierzyństwa NMP w Jodłownie<br />Pokój Jego Duszy</p>
<p>Józef Poltrok<br />oraz pracownicy Firmy Łączpol w Gdańsku<br />i Ośrodka Wypoczynkowego ROMA w Łapinie</p>

Jeśli dzięki jakiemuś człowiekowi było na ziemi trochę więcej miłości i dobra, światła i prawdy to jego życie miało sens

z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Ks. Kan.
Janusza Rekowskiego
Proboszcza Parafii pw. Macierzyństwa NMP w Jodłownie
Pokój Jego Duszy

Józef Poltrok
oraz pracownicy Firmy Łączpol w Gdańsku
i Ośrodka Wypoczynkowego ROMA w Łapinie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bronek


8yrs

Image chosen by user

Gabrysia


12yrs

Image chosen by user

Danuta Gabryjela


12yrs

Image chosen by user

Hanna B.


13yrs

Image chosen by user

grazyna spiewak z rodzina berl


14yrs

Image chosen by user

IWONA K


14yrs

Image chosen by user
<p>Żegnaj Najwspanialszy Duszpasterzu</p> <p>Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość o odejściu na zawsze z ziemskiego padołu Najwspanialszego z Duszpasterzy - Księdza Janusza Rekowskiego.</p> <p>Widocznie Pan Bóg zapragnął powołać GO już do Siebie, "...bądź wola Twoja, jako w Niebie, tak i na Ziemi..." i chociaż trudno z tym pogodzić się, trudno będzie żyć ze świadomością, że nie zobaczymy naszego ukochanego Księdza, my musimy życ dalej, az do naszego końca i czynić chociaż namiastkę tego dobrego, co czynił Ks. Janusz, wtedy Świat, nasze otoczenie będzie piekniejsze, bedzie mniej cierpienia, może biedy, kiedy pomożemy komuś potrzebującemu.</p> <p>Odpoczywaj w spokoju Księże Januszu [*]</p>


14yrs

Image chosen by user

Anna


14yrs

Image chosen by user

Anna


14yrs

Image chosen by user

Janusz Kostecki z rodzina


14yrs

Image chosen by user

Wiktor kloka


14yrs

<p>szkoda mi go...</p> <p>Byłem jego ministrantem bardzo szanowałem jego osobę,był dla mnie wzorem i będzie.</p>


14yrs

Image chosen by user

Wiktor


14yrs

Image chosen by user

elzbieta


14yrs

Image chosen by user

Danuta S-R


14yrs

Image chosen by user

ZOSIA J


14yrs

<p>POZEGNANIE</p> <p><span>uśmiechnij się nade mną</span></p> <p style="text-align:justify">Boże, po stokroć święty, mocny i uśmiechnięty-Iżeś stworzył papugę, zaskrońca, zebrę pręgowaną-kazałeś żyć wiewiórce i hipopotamom-teologów łaskoczesz chrabąszcza wąsami-</p> <p style="text-align:justify">dzisiaj, gdy mi smutno i duszno, i ciemno-</p>


14yrs

Image chosen by user

Urszula


14yrs

End of content

No more pages to load