Tadeusz Ślipiec
This was published in the following publications on 07.08.2012:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 07.08.2012:
Gazeta Wrocławska
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Tadeusza Ślipca
- wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 54 przy ul. M. Reja we Wrocławiu.
Żonie, Synowi, Córce, Wnukom i Rodzinie
składam w imieniu nauczycieli, uczniów, dyrekcji i współpracowników z ówczesnej SP nr 54 - pracujących i uczących się w okresie kierowania placówką przez Zmarłego oraz własnym serdeczne wyrazy współczucia.
Izabela Suleja, Dyrektor Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej przy ulicy M. Reja wraz z gronem pedagogicznym.
End of content
No more pages to load