Ludzie kt
This was published in the following publications on 14.07.2011:
Nowiny
This was published in the following publications on 14.07.2011:
Nowiny
"Ludzie których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach" Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu ~~ ~ Celiny Witek wieloletniej Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 11 w Jarosławiu Przez wiele lat swej 'pracy zawodowej śp. Celi na Witek odegrała dużą rolę w kształtowaniu jarosławskiej oświaty. Żegnamy Ją z żalem, zachowując w pamięci wdzięczność i szacunek dla wybitnych osiągnięć zawodowych oraz osobistych zalet Pani Dyrektor, Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi Burmistrz Miasta Jarosławia Andrzej Wyczawski
End of content
No more pages to load