Z głebokim
This was published in the following publications on 29.12.2010:
Nowiny
This was published in the following publications on 29.12.2010:
Nowiny
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25.12.2010 r. zmarła nasza ukochana Mama i Babcia Śp. inż. Olga FILIPAK. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 29.12.2010 o godz. 12:30 na cmentarzu Wilkowyja. Syn i wnuk
End of content
No more pages to load