Ze smutkie
This was published in the following publications on 11.05.2012:
Nowiny
This was published in the following publications on 11.05.2012:
Nowiny
Ze smutkiem informujemy, że 8 V 2012 r. odeszła nasza Droga Koleżanka KRYSTYNA UCHMAN długoletnia pielęgniarka szkolna, uśmiechnięta, życzliwa, niosąca otuchę i wsparcie, kochająca ludzi i swoją pracę. Z Rodziną śp. Krysi łączymy się w bólu i smutku. Społeczność I LO im. H. Sienkiewicza w Łańcucie
End of content
No more pages to load