Marian Pawlak
This was published in the following publications on 17.02.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 17.02.2012:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas na zawsze
ś p
Marian Pawlak
Honorowy Członek Automobilklubu Krakowskiego,
długoletni działacz i pracownik, przez wiele lat pełnił
funkcję Dyrektora Klubowej Stacji Obsługi Samochodów.
Odznaczony Złotymi Honorowymi Odznakami
Automobilklubu Krakowskiego
i Polskiego Związku Motorowego.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie
21 lutego 2012 r. o godzinie 13.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie Zmarłego składamy słowa wsparcia
i wyrazy szczerego współczucia
Zarząd i Członkowie Automobilklubu Krakowskiego
End of content
No more pages to load