Włodek Baszyński
This was published in the following publications on 04.06.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 04.06.2011:
Gazeta Lubuska
"Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski to cząstka Ciebie umiera z nim... I pustka wokół i nicość wszystkim, struna rozpaczy gdzieś w głębi drży W morzu tęsknoty pytasz - dlaczego? Próżno próbujesz ożywić sny. Szczęście to tylko coś ulotnego - mrok zawsze zdławi słoneczne dni" Przed jedenastu laty, 4 czerwca odszedł przedwcześnie WŁODEK BASZYŃSKI Wszystkich, którzy zachowali Go w pamięci proszę o wspomnienie i chwilę zadumy Msza św. w Jego intencji odprawiona zostanie dziś, 4.06.2010 (sobota) o godz. 18.00 w kościele pw. św. Franciszka. Żona Renata z córkami
End of content
No more pages to load