Stanisława Sobiak
This was published in the following publications on 15.12.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 15.12.2009:
Głos Wielkopolski
Ogrzewałaś nas swoim sercem
Jak dobrze, że byłaś z nami
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 12 grudnia 2009 r.
odeszła od nas na zawsze opatrzona sakramentami św.
ś + p
Stanisława Sobiak
z domu Wójcik
przeżywszy lat 84
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę, 16 XII 2009 r.
o godzinie 11.00 w kościele św. Jana Bosko w Luboniu.
Pogrzeb o godzinie 12.00 na cmentarzu w Żabikowie.
Rodzina
End of content
No more pages to load