Felicja Cyplik
This was published in the following publications on 02.06.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 02.06.2011:
Głos Wielkopolski
„Boże, wejrzyj na mnie w ogromie swego miłosierdzia”
Ps. 69
Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 31 maja 2011 roku odeszła na zawsze
nasza najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia,
człowiek ogromnej dobroci i złotego serca
ś + p
Felicja Cyplik
z domu Walkowiak
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II
Msza św. i pogrzeb odbędą się w sobotę, 4 czerwca 2011 roku
o godzinie 11.00 na cmentarzu przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie.
Córki z rodzinami
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Mgr Felicji Cyplik
z domu Walkowiak
Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek dużej życzliwości.
Wychowawca wielu pokoleń studentów.
Rodzinie
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia
Pracownicy Zakładu Epidemiologii
i Zakładu Higieny KMS
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu
Pogrzeb odbędzie się 4 czerwca 2011 r. o godzinie 11.00 na cmentarzu
przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie.
End of content
No more pages to load
Babci
13yrs
dla Babci
14yrs
Joanna
15yrs