Anna Rudzka

This was published in the following publications on 12.12.2011:
Dziennik Łódzki

„Smutno dziś do nieba pójść”
5 grudnia 2011 roku niespodziewanie odeszła od nas
Anna Rudzka
uczennica klasy IIIA TE
Tak trudno uwierzyć w to, że się już nie zobaczymy.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu.
Dyrekcja i Społeczność Zespołu Szkół ETH w Łodzi

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju.

lucas


7yrs

Image chosen by user

Dla Ciebie Anilku


11yrs

Image chosen by user

Marcin


12yrs

Image chosen by user

Oliwia


13yrs

Image chosen by user

Justyna


13yrs

Image chosen by user

10miesięcy bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user

Piotr Madej


13yrs

Image chosen by user

Slawek


13yrs

Image chosen by user

Piotr Madej


13yrs

Image chosen by user

Marta


14yrs

Image chosen by user

Monika z klasy


14yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Aniu, drodzy Państwo R.</p> <p><span>Niedługo minie 3 miesiąc jak nie ma Ani, a nie było jeszcze dnia, bym o niej nie pomyślała.. była przyjaciółką z dzieciństwa, koleżanką ze szkoły, sąsiadką.. Mimo to przesyłam do rodziców Anulki iskrę nadziei.. Nie mam pojęcia co Państwo czują, ale z całego serca podziwiam Państwa siłę! Jeśli mogę przesłać Państwu choć trochę nadziei, to chcę powiedzieć, że wierzę, że Ania jest cały czas wśród nas. Jest przy Pani i Panu w każdym momencie i czuwa nad Państwem z tej innej płaszczyzny, w której nie zazna już nigdy bólu i cierpienia, z którymi my będziemy się jeszcze zmagać. Proszę być pewnym, że będą Państwo ze swoim ukochanym dzieckiem, spotkamy się tam wszyscy, napewno.. Wierzę to z całego serca i chcę, żeby Państwo również. Wtedy na zawsze będziemy szczęśliwi razem, ale musimy jeszcze trochę poczekać. I proszę być pewnym, że do końca życia Ania zawsze będzie z nami i że nigdy o niej nie zapomnimy! Proszę nie obawiać się, że są to puste słowa! Nie byłam na siłach napisać to wcześniej.. ale chcę aby wiedziała Pani, że zrobię WSZYSTKO, by żyć jak najlepiej dla Ani.. by przeżyć życie za dwie osoby, za siebie i za Państwa córkę, która nie zdążyła zaznać wielu rzeczy. Obiecuję to, składając jednocześnie znicz dla Ciebie ANIU! Dziękuję Ci za wspaniałą wspólną znajomość z dzieciństwa i późniejszych czasów szkolnych jako nastolatki! Za jakiś czas znów się zobaczymy i podziękuję Ci osobiście, a póki co czekamy i pamiętamy o Tobie!</span></p>


14yrs

Image chosen by user

Anna Szawan


14yrs

Image chosen by user

nieznajoma ze szkoły


14yrs

Image chosen by user

dominika


14yrs

Image chosen by user

Przykro mi Beatko. Renata


14yrs

Image chosen by user

Przykro mi Beatko. Renata


14yrs

Image chosen by user

Przykro mi Beatko. Renata


14yrs

Image chosen by user

Mama


14yrs

Image chosen by user

Agata Turlakiewicz


14yrs

Image chosen by user

magda


14yrs

Image chosen by user

ada


14yrs

Image chosen by user

NIeznajoma


14yrs

Image chosen by user

Agnieszka


14yrs

End of content

No more pages to load