Romuald Jędrzejczak
This was published in the following publications on 23.01.2012:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 23.01.2012:
Głos Wielkopolski
W dniu 14 stycznia 2012 roku w wieku 74 lat
odszedł z grona wielkopolskich aptekarzy
ś + p
mgr farm. Romuald Jędrzejczak
wieloletni kierownik apteki Szpitala w Gostyniu
wspaniały kolega, aktywny członek Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego
Sekcji Aptek Szpitalnych, oddany sprawom zawodu.
Żonie Zmarłego
Koleżance mgr farm. Barbarze Jędrzejczak
wyrazy współczucia
koleżanki i koledzy z Sekcji Aptek Szpitalnych
Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego
W dniu 14 stycznia 2012 roku w wieku 74 lat
odszedł z grona wielkopolskich aptekarzy
ś + p
mgr farm. Romuald Jędrzejczak
były kierownik apteki "W Rynku" w Gostyniu,
wieloletni kierownik apteki Szpitala w Gostyniu,
ostatnio właściciel i kierownik
apteki "Romfarm" w Gostyniu.
Wspaniały Kolega, działacz samorządowy i społecznik.
Człowiek oddany sprawom zawodu,
uhonorowany Medalem im. Bronisława Koskowskiego.
Msza święta żałobna odbędzie się w dniu 17 stycznia br. o godzinie 12.00
w kościele pw. św. Małgorzaty w Gostyniu.
Złożenie trumny do grobu odbędzie się po mszy św. na cmentarzu
w Gostyniu.
Żonie Zmarłego
Koleżance
mgr farm. Barbarze Jędrzejczak
w imieniu wielkopolskich aptekarzy
Wielkopolskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej w Poznaniu
wyrazy współczucia
składa
Prezes
dr n. farm. Tadeusz Bąbelek
End of content
No more pages to load
Ewa i Michał
13yrs
barbara marian gembiak
14yrs