Zdzisław Banaszczyk
This was published in the following publications on 11.04.2012:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 11.04.2012:
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 13 marca 2012 r. zmarł w Osnabruck w Niemczech, po krótkiej chorobie, kochany Mąż, Ukochany Brat, Szwagier i Wujek
Ś+P
Zdzisław Banaszczyk
artysta muzyk – skrzypek
Były wieloletni Koncertmistrz Orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi, od roku 1980 Koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej Teatru Muzycznego w Osnabruck, zasłużony Padagog Szkół Muzycznych w Łodzi oraz Szkół Muzycznych Okęgu Osnabruck.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2012 r. (piątek) o godz. 12.30 na cmentarzu rzymskokatolickim pw. św. Anny, Zarzew, ul. Lodowa 78.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Pogrążeni w smutku zawiadamiamy o śmierci
ZDZISŁAWA BANASZCZYKA
Artysty muzyka – skrzypka,
byłego wieloletniego Koncertmistrza Orkiestry
Teatru Wielkiego w Łodzi
Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja i Zespół
Teatru Wielkiego w Łodzi
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Zarzew przy ul. Lodowej 78 dnia 13 kwietnia 2012 r. (piątek) o godz. 12.30.
End of content
No more pages to load