Wanda Gabriela Sobczyk
This was published in the following publications on 04.05.2011:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 04.05.2011:
Dziennik Łódzki
W dniu 23 kwietnia 2011 roku, niespodziewanie odeszła od nas
w przebiegu leczenia szpitalnego, najukochańsza Żona, Mama, Teściowa i Babcia
mgr Wanda Gabriela Sobczyk
z domu Jezusek
Człowiek niezwykłych zalet umysłu, serca i charakteru, poświęcający całe swoje aktywne życie zawodowe trosce o ochronę zdrowia i życia ludzkiego.
Pielęgniarka dyplomowana, absolwentka Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ,
czynna blisko czterdzieści lat w wojskowej służbie zdrowia - w tym w I Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi, blisko lat trzydzieści, tamże jako Naczelna Pielęgniarka Szpitala w latach 1983-1999.
Oddana pracy na rzecz chorych i podnoszenia poziomu opieki pielęgniarskiej w Klinice - ceniona przez przełożonych i współpracujące zespoły Koleżanek - pielęgniarek,
była wielokrotnie wyróżniana wieloma resortowymi odznaczeniami wojskowymi MON i odznakami cywilnej służby zdrowia, m. in. „Odznaką za wzorową pracę w służbie zdrowia”, Honorową Odznaką m. Łodzi, Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Opuścił nas Człowiek wielkiego serca i życzliwości - Przyjaciel ludzi. Pomimo długotrwałej choroby, osoba promieniująca miłością, zawsze bardzo czynna, służąca pomocą - o niegasnącej chęci życia.
Taką będziemy Ją pamiętać.
Pogrążeni w głębokim żalu
Mąż, Córki, Zięciowie i Wnuczęta - Iga, Julka, Maks i Amelka oraz Szwagierka Krystyna
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 6 maja br., o godz. 11.30 na Cmentarzu Komunalnym - Doły, ul. Smutna 1.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Dla Ciebie, Mamo.
Byłaś zawsze, byłaś ze mną,
Tak zwyczajnie, cicho, skrycie.
Teraz we mnie tylko pustka,
Byłaś całym moim życiem.
Bianka, Kuba, Maksi i Amelka
Najukochańsza Mamo.
Żegnam Cię z ogromnym smutkiem.
Maja z Piotrem, Igą i Julią
Nie ma większego bólu
Nad krzywdę i cierpienie,
które Ci wyrządzono.
Najukochańszej Żonie – Naszej Mamie i Babci
mgr Wandzie Gabrieli Sobczyk
z domu Jezusek
która 23 kwietnia 2011 roku (Wielka Sobota)
zginęła po dramatycznej walce o życie,
oczekując – na oddziale szpitalnym – na pomoc,
która nie nadeszła,
w pierwszą Rocznicę Żałoby
wyrazy swej niegasnącej miłości, głębokiego szacunku
i wiernej Pamięci
składają
Mąż, Córki z Rodzinami,
pozostała Rodzina, Krewni i Znajomi
„Jesteś zawsze w sercach naszych”
End of content
No more pages to load
Bożena i Krzysztof
14yrs
Dorota Schneider- Filipecka
15yrs
alina chojnacka
15yrs
Alicja Łuczak
15yrs
Irena Paciorek
15yrs