Wanda Gabriela Sobczyk

This was published in the following publications on 04.05.2011:
Dziennik Łódzki

W dniu 23 kwietnia 2011 roku, niespodziewanie odeszła od nas
w przebiegu leczenia szpitalnego, najukochańsza Żona, Mama, Teściowa i Babcia
mgr Wanda Gabriela Sobczyk
z domu Jezusek
Człowiek niezwykłych zalet umysłu, serca i charakteru, poświęcający całe swoje aktywne życie zawodowe trosce o ochronę zdrowia i życia ludzkiego.
Pielęgniarka dyplomowana, absolwentka Wydziału Filozoficzno-Historycznego UŁ,
czynna blisko czterdzieści lat w wojskowej służbie zdrowia - w tym w I Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi, blisko lat trzydzieści, tamże jako Naczelna Pielęgniarka Szpitala w latach 1983-1999.
Oddana pracy na rzecz chorych i podnoszenia poziomu opieki pielęgniarskiej w Klinice - ceniona przez przełożonych i współpracujące zespoły Koleżanek - pielęgniarek,
była wielokrotnie wyróżniana wieloma resortowymi odznaczeniami wojskowymi MON i odznakami cywilnej służby zdrowia, m. in. „Odznaką za wzorową pracę w służbie zdrowia”, Honorową Odznaką m. Łodzi, Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Opuścił nas Człowiek wielkiego serca i życzliwości - Przyjaciel ludzi. Pomimo długotrwałej choroby, osoba promieniująca miłością, zawsze bardzo czynna, służąca pomocą - o niegasnącej chęci życia.
Taką będziemy Ją pamiętać.
Pogrążeni w głębokim żalu
Mąż, Córki, Zięciowie i Wnuczęta - Iga, Julka, Maks i Amelka oraz Szwagierka Krystyna
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 6 maja br., o godz. 11.30 na Cmentarzu Komunalnym - Doły, ul. Smutna 1.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Dla Ciebie, Mamo.
Byłaś zawsze, byłaś ze mną,
Tak zwyczajnie, cicho, skrycie.
Teraz we mnie tylko pustka,
Byłaś całym moim życiem.
Bianka, Kuba, Maksi i Amelka

Najukochańsza Mamo.
Żegnam Cię z ogromnym smutkiem.
Maja z Piotrem, Igą i Julią

Nie ma większego bólu
Nad krzywdę i cierpienie,
które Ci wyrządzono.

Najukochańszej Żonie – Naszej Mamie i Babci
mgr Wandzie Gabrieli Sobczyk
z domu Jezusek
która 23 kwietnia 2011 roku (Wielka Sobota)
zginęła po dramatycznej walce o życie,
oczekując – na oddziale szpitalnym – na pomoc,
która nie nadeszła,
w pierwszą Rocznicę Żałoby
wyrazy swej niegasnącej miłości, głębokiego szacunku
i wiernej Pamięci
składają
Mąż, Córki z Rodzinami,
pozostała Rodzina, Krewni i Znajomi

„Jesteś zawsze w sercach naszych”

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Bożena i Krzysztof


14yrs

Image chosen by user

Dorota Schneider- Filipecka


15yrs

Image chosen by user

alina chojnacka


15yrs

Image chosen by user

Alicja Łuczak


15yrs

Image chosen by user

Irena Paciorek


15yrs

End of content

No more pages to load