Z głębokim żalem zawiadamiamy
This was published in the following publications on 14.10.2008:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 14.10.2008:
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 października 2008 roku odeszła od nas moja kochana MAMA, TEŚCIOWA, nasza BABCIA, SIOSTRA i CIOCIA śp. WŁADYSŁAWA SŁABIAK Pogrzeb odbędzie się dziś 14 października 2008 roku o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina
End of content
No more pages to load