Franciszek Kukuć
This was published in the following publications on 09.03.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 09.03.2011:
Głos Wielkopolski
„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń”
/Phil Bosmans/
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy widomość o śmierci naszego
Kolegi, Współpracownika i Przyjaciela
ś + p
Franciszka Kukucia
Był człowiekiem wyjątkowym, pełnym pasji, ciepła i duchowej elegancji. Przez wiele lat wspólnej pracy mieliśmy szczęście obcować z kimś wyjątkowym. Obdarzył nas przyjaźnią nie żądając nic w zamian. Jego wrażliwa artystyczna dusza pozostawiła po sobie głębokie przemyślenia zebrane w wierszach i fraszkach, którymi nas obdarowywał.
Drogi Franciszku, dziękujemy za wszystkie wspólne chwile, za Twoją szarmancję, szczery uśmiech i piękną osobowość. Zachowamy w sercach Twoją szczerość, pogodę ducha i pamięć o rzeczach najdrobniejszych.
Wójt Gminy Tadeusz Czajka z pracownikami Urzędu Gminy
oraz
Przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Leonhard i Radni Gminy
End of content
No more pages to load