Leszek Sieńko

This was published in the following publications on 08.03.2012:
Głos Wielkopolski

Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 marca 2012 roku
po ciężkiej chorobie zmarł
ś + p
Leszek Sieńko
lekarz medycyny
Nasz ukochany Ojciec, Teść, Dziadek, i Pradziadek
Pogrzeb odbędzie się w dniu 9 marca 2012 roku o godzinie 11.00
na cmentarzu górczyńskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Z ogromnym bólem przyjąłem wiadomość o śmierci mego Przyjaciela
ś + p
doktora Leszka Sieńko
Pogrzeb dnia 9 marca 2012 r. o godzinie 11.00
na cmentarzu górczyńskim.
Pamięć o Jego prawości, bezinteresowności i opiekuńczości
na zawsze pozostanie w moim sercu.
Mieczysław Szymkowiak

"Wszystko umiera, tylko pamięć zostaje"
Z głębokim smutkiem żegnamy przyjaciela
ś + p
Leszka Sieńko
Będzie nam brakowało Twojej niezwykłej energii, śmiechu i spontaniczności.

Wyrazy współczucia dla Wiesi i Rodziny składają:

Alfreda Ochniak
M. A. Sassek z synem
J. M. Talarscy z synem
B. R. Widerscy z dziećmi

Homo totiens moritur, quotiens amittit suos
(Człowiek tyle razy umiera, ile razy traci swoich bliskich)
Publilius Syrus

3 marca 2012 roku odszedł na zawsze

dr Leszek Sieńko

Były wieloletni
Dyrektor Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Zawsze życzliwy ludziom
Profesjonalista najwyższej klasy
Autorytet moralny dla współpracowników
Przyjaciel „Szpitala w Sercu Miasta”

Dobry Człowiek

Rodzinie
i Bliskim Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia

Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Przyjaciel człowieka nie umiera nigdy.
Towarzyszy naszym myślom, jest obecny w naszych słowach i wspomnieniach.
Jest żywy dopóty my żyjemy.
Przepełnieni smutkiem żegnamy naszego Przyjaciela, Kolegę i Mentora
pozostającego zawsze w służbie ludzi potrzebujących Jego pomocy i opieki.
Niezwykle trudno pogodzić się ze śmiercią
ś + p
Leszka Sieńko
lekarza medycyny i stomatologii.
Żegnamy Go jeszcze nie wierząc w to,
co nieodwracalne, nieodwołalne i ostateczne.
Grono Jego bliskich:
Aldek, Bartek, Bogdan, Bolesław, Chlebosław, Czesław, Irek, Mariusz, Mirek,
Paweł, Sławek, Staszek, Tadeusz i Wojtek

Z ogromnym bólem przyjęłam wiadomość o śmierci
ś + p
doktora Leszka Sieńko
Pamięć o Jego prawości, bezinteresowności i opiekuńczości
na zawsze pozostanie w moim sercu.
Sławka Kubiak

I Te oczy pełne dobroci
i Te ręce pełne ciepła
i To serce pełne miłości
i odeszło do wieczności
W dniu 3 marca 2012 r. przestało bić serce mojego najdroższego i ukochanego Leszka, Wujka i Przyjaciela
ś + p
Leszka Sieńko
Jesteśmy wdzięczni za serce, miłość, oddanie
i wszystkie lata nam ofiarowane.

Pozostajemy w głębokim smutku

Wiesia z Krzysiem
Ela i Kazik z Rodziną
oraz Alunia i Jurek

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
kaczan leszek sieńko szumowo


10yrs

Image chosen by user

Jacek Szulczewski


14yrs

Image chosen by user

Darek i Teresa


14yrs

Image chosen by user

Waldek Gozdzierski


14yrs

Image chosen by user
<p>Wspaniali ludzie odchodza.....</p> <p>Przyjacielu naszej rodziny! Zal sie tak z Toba rozstawac.....​Zosta​wiles wiele cieplych wspomnien. Bedziemy Ciebie zawsze pamietac jako wspanialego czlowieka i lekarza. Szkoda, ze odszedles tak nagle. Smutek zostanie na zawsze w naszych sercach.</p> <p>Bedzie nam Ciebie brakowac wsrod nas.</p> <p>Waldek z Ola</p>


14yrs

Image chosen by user

Aneta Rutkowska-​Forma


14yrs

End of content

No more pages to load