Ani Walkowiak
This was published in the following publications on 23.08.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 23.08.2011:
Głos Wielkopolski
Aniu,
Żużu odszedł nagle. Pozostał smutek, żal i zaskoczenie.
Gosia, Adam i Wszyscy bliscy,
Pustka po Przyjacielu nie zniknie, jednak żal znajdzie kiedyś ukojenie. Miejmy nadzieję, że odzyskamy optymizm, którym Paweł wszystkich zarażał.
Paweł ,,ŻUŻU" spoczywaj w spokoju.
Jestem z Wami całym sercem.
Monika Kabus
End of content
No more pages to load
ziemia
14yrs