doc. dr inż. Antoni Wysocki
This was published in the following publications on 02.03.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 02.03.2011:
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas doc. dr inż. ANTONI WYSOCKI wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Politechniki Zielonogórskiej. Wiele lat pełnił funkcje kierownicze - był Prorektorem Wyższej Szkoły Inżynierskiej, twórcą i wieloletnim Dziekanem Wydziału Elektrotechnik, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego, członkiem Senatu. Zmarły był cenionym specjalistą w zakresie metrologii elektrycznej. W Zmarłym żegnamy wybitnego nauczyciela i oddanego wychowawcę młodzieży oraz przyjaciela i kolegę. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Rektor, Senat i społeczność akademicka Uniwersytetu Zielonogórskiego
End of content
No more pages to load