Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Anny Cedro
This was published in the following publications on 17.05.2011:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 17.05.2011:
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, tak licznie uczestniczyli we Mszy św. i pogrzebie śp. Anny Cedro a w szczególności ks. infułatowi Witoldowi Burze oraz prałatowi Stanisławowi Waszczyńskiemu, byłym i obecnym władzom Miasta Włocławek, Naczelnikowi Wydziału Oświaty, Sportu i Turystyki, byłym i obecnym dyrektorom oraz pracownikom włocławskich szkół. Dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom, a w szczególności uczniom Gimnazjum nr 9 im. Oskara Kolberga oraz rodzinie, znajomym, przyjaciołom, sąsiadom składa mąż z rodziną
End of content
No more pages to load