ANNA MARIA PILECKA z domu Smagur
This was published in the following publications on 17.05.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 17.05.2011:
Gazeta Lubuska
"Nigdy dla nikogo z nas nie umarłaś naprawdę, będziesz żyła zawsze w naszych myślach i rozdartych sercach, bo Ty żyłaś prawdziwie" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 maja 2011r. odeszła od nas moja kochana CÓRKA, nasza ukochana MAMA, SIOSTRA, CIOCIA i SZWAGIERKA ŚP. ANNA MARIA PILECKA z domu Smagur Uroczystości pogrzebowe rozpoczną sie w środę, 18 maja 2011 roku o godz. 13:00 Mszą Św. w kaplicy na cmentarzu w Ochli, po mszy nastąpi pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina
End of content
No more pages to load
koleżanka
15yrs
Ela
15yrs