Pelagia Wojtasiak
This was published in the following publications on 22.02.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 22.02.2011:
Głos Wielkopolski
W głębokim bólu i rozpaczy zawiadamiamy, że w sobotę 19 lutego 2011 r.
po bardzo pracowitym życiu odeszła od nas nagle i niespodziewanie,
opatrzona sakramentami świętymi, pełna miłości, dobroci i ciepła, z zawsze
otwartym sercem, wierna Bogu i do końca oddana Rodzinie
Nasza Najukochańsza Mamusia, Teściowa, Babcia i Ciocia
ś + p
Pelagia Wojtasiak
z domu Wojtkowiak
lat 87
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w czwartek, 24 lutego 2011 r.
o godzinie 12.30 w kościele parafialnym pw. Imienia Maryi w Smochowicach.
Pogrzeb o godzinie 13.30 na miejscowym cmentarzu.
W smutku pogrążeni
Syn i Córka z Rodzinami
End of content
No more pages to load
15yrs
Najgłębsze wyrazy współczucia
15yrs