Elżbieta Bojara
This was published in the following publications on 19.05.2009:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 19.05.2009:
Echo Dnia
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 maja 2009 roku zmarła przeżywszy 72 lata Śp. Elżbieta Bojara. Wieloletni pedagog, była dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 13 w Kielcach. Uroczystośc żałobna odbędzie się 20 maja 2009 o godz. 14.30 w Bazylice Katedralnej w Kielcach. Synowie z rodzinami
End of content
No more pages to load