Z głębokim
This was published in the following publications on 09.12.2011:
Nowiny
This was published in the following publications on 09.12.2011:
Nowiny
Z głębokim żalem żegnamy naszego kolegę Ś.P. Wiesława Garbosia Inspektora w Urzędzie Gminy w Zarszynie i wieloletniego pracownika. Pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowo serdeczny człowiek, bardzo dobry kolega, społecznik oraz bardzo odpowiedzialny i kompetentny pracownik. Rodzinie zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają: Wójt Gminy Zarszyn Przewodniczący Rady Gminy Zarszyn koleżanki i koledzy z Urzędu Gminy Zarszyn
End of content
No more pages to load