Jerzy Seweryński
This was published in the following publications on 29.08.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 29.08.2011:
Gazeta Lubuska
Żegnaj Jureczku Dziękuję Ci Jureczku za wspólnie przeżyte lata radości i smutków - za Twoją miłość, mądrość i oddanie. Dziękuję za wspaniałe wspomnienia, wspólne podróże, za wszystkie barwy życia - za Twój niezłomny silny charakter, za szczerość, wrażliwość i życzliwość. Byłeś przykładem optymizmu, odwagi i determinacji w walce z okrutną chorobą. Byłeś wspaniałym partnerem i nieocenionym nauczycielem życia. Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia, ale miłość nie kończy się u bram śmierci. Można odejść na zawsze, lecz stale być blisko. Ty Jureczku żyjesz i żyć będziesz, bo jesteś w naszych sercach i pozostaniesz w sercach wielu oddanych Ci przyjaciół. Do zobaczenia dzieli nas tylko czas. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 28 sierpnia 2011 roku zmarł mój kochany MĄŻ, nasz TATUŚ, TEŚĆ i DZIADEK śp. JERZY SEWERYŃSKI Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 30 sierpnia 2011 roku o godz. 11.20 na (starym) cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku żona, córki, zięć, wnuki
End of content
No more pages to load
10yrs
Dobry duch
14yrs
Teresa Sepska
14yrs
M.H.K. Rogaccy
14yrs