Bogdan Grzelak

This was published in the following publications on 14.06.2011:
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Beach
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>TĘSKNIĘ. MARIA</p>

MARIA


8yrs

Image chosen by user
<p>DZISIAJ JEST 7 ROCZNICA TWOJEJ ŚMIERCI ,SMUTNO BEZ CIEBIE MÓJ MĘŻU.TĘSKNIMY,​WSPOM​INAMY CZASY SZCZĘŚLIWE ,CZASY W KTÓRYCH BYŁEŚ "TU" .KOCHAMY CIEBIE. MARIA Z PRZYJACIÓŁMI: MARTĄ I ZYGMUNTEM.ORAZ JADZIA K.</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>9 MAJA RANO MARIA OTRZYMAŁA TRAGICZNĄ WIADOMOŚĆ "BOGDAN NIE ŻYJE!!" BYŁO TO SIEDEM LAT TEMU. A MA SIĘ WRAŻENIE,ŻE TO STAŁO SIĘ DZISIAJ.TĘSKNI I CIERPI SIĘ NADAL TAK SAMO BARDZO MOCNO. .PAMIĘTAMY I BARDZO CZĘSTO WSPOMINAMY. .MARTA Z ZYGMUNTEM ,JADWIGA K., MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

<p>NASTĘPNY PIESEK ODSZEDŁ DO CIEBIE. MALUTKI ,RADOSNY REKSIU.TO JUŻ CZWARTY Z URATOWANYCH PRZEZ CIEBIE MÓJ MĘŻU. ZOSTAŁ MI JUŻ TYLKO MAKSIU.ODCHODZĄC "NA TĄ DRUGĄ STRONĘ"ZOSTAWIŁEŚ MI PIĘĆ CUDOWNYCH CZWORONOGÓW;KUBUSIA,​​NIUSIĘ MAPECIĄTKO,REKSIA I MAKSIA. BARDZO BOJĘ SIĘ O ZDROWIE I ŻYCIE MAKSIA. ZOSTAŁ MI JUŻ TYLKO ON! PROSZĘ CIEBIE-JEŻELI MOŻESZ,JEŻELI "COŚ TAM ISTNIEJE" POMÓŻ. NIECH MAKSIU BĘDZIE ZE MNĄ JESZCZE DŁUGO.JEST MI BARDZO SMUTNO. TE PIESKI DAWAŁY MI TYLE RADOŚCI. NASZ DOM ŻYŁ DZIĘKI NIM . TĘSKNIĘ ZA TOBĄ I KOCHAM NADAL TAK SAMO MOCNO JAK PRZEZ TE KILKADZIESIĄT LAT RAZEM SPĘDZONYCH.MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘTAMY. MARTA I ZYGMUNT</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY. MARTA I ZYGMUNT

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>OD TWOJEJ ŚMIERCI-BOGDANKU JUŻ ŻADNA WIOSNA NIE JEST TAK PIĘKNA JAK KIEDYŚ. MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>19 -go MARCA TO DZIEŃ TWOICH IMIENIN. WIĘC KOCHANY BOGDANKU ,ŻYCZYMY TOBIE SZCZĘŚCIA, SZCZĘŚCIA, SZCZĘŚCIA.!!!!!!!! MARTA Z ZYGMUNTEM .BARDZO TĘSKNO ZA TOBĄ MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>19 MARCA TO DZIEŃ TWOICH IMIENIN,A JA NIE WIEM CO MAM NAPISAĆ , CZEGO MOŻNA "TAM" ŻYCZYĆ?! WIĘC ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA! SZCZĘŚCIA! SZCZĘŚCIA!!!!!!! BARDZO KOCHAM I TĘSKNIĘ MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

Image chosen by user
<p>MARIA</p>

MARIA


8yrs

Image chosen by user
<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich MARTA Z ZYGMUNTEM</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

<p>PAMIĘTAMY.MARTA Z ZYGMUNTEM</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8yrs

End of content

No more pages to load