Bogdan Grzelak

This was published in the following publications on 14.06.2011:
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Beach
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Jolanta Rostojek


11yrs

Image chosen by user
Dzisiaj jest czwarta rocznica Twojej śmierci,a ból nie maleje.​Bardzo mi Ciebie brakuje.​Tęsknię. Maria


11yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mijają 4 lata od Twojej śmierci,a nadal boli tak bardzo,​bardzo mocno. Maria


11yrs

Image chosen by user
stanislaw rabeda oswiecim


11yrs

Image chosen by user
Maaria


11yrs

Image chosen by user
Maria


11yrs

Image chosen by user
Maria


11yrs

Image chosen by user
Maria


11yrs

Image chosen by user
wspominamy Pana


11yrs

Image chosen by user
wspominam


11yrs

Image chosen by user
Pamiętamy,​wspominamy i tęsknimy za Tobą Bodziu. Brakuje nam Ciebie M i Z.


11yrs

Image chosen by user
Pamiętamy,​wspominamy.​Bardzo Ciebie-​Bodziu brakuje nam.Marta i Zygmunt


11yrs

Image chosen by user
Pamiętamy,​wspominamy


11yrs

Image chosen by user
Twoja i moja ukochana Kropelka odeszła. Jest mi jeszcze bardziej smutno. A może jest z Tobą Bogdanku!?


11yrs

Image chosen by user
Już trzeci raz zakwitają bzy w naszym ogrodzie bez Ciebie Bogdanku Maria


11yrs

Image chosen by user
Wspominam,​kocham.Cały czas jesteś ze mną Bogdanku Maria


11yrs

Image chosen by user
Często Pana wspominam i jeszcze raz dziękuję za okazana mi przez Pana Panie Bogdanie pomoc. Sąsiadka J.K


11yrs

Image chosen by user
Często Pana wspominam i dziękuję za pomoc jaka od Pana otrzymywałam po śmierci mojego męża . Sąsiadka J.K.


11yrs

Image chosen by user
Cały czas wspominamy czas,który razem spędzaliśmy. Wspominamy i tęsknimy.​Marta i Zygmunt


11yrs

Image chosen by user
Chcę,żebyś był bezpieczny.​Mam nadzieje,że TAM tak jest,bo tak być powinno


11yrs

Image chosen by user

Kochamy Ciebie Bodziu. i wspom


11yrs

Image chosen by user

Kochamy Ciebie Bodziu. i wspom


11yrs

Image chosen by user

Kochamy Ciebie Bodziu. i wspom


11yrs

Image chosen by user

Pamiętamy,​w​spominamy.​s​asiedzi


11yrs

End of content

No more pages to load