Bogdan Grzelak

This was published in the following publications on 14.06.2011:
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Beach
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
Maria


10yrs

Image chosen by user
Maria


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
PONOĆ W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPEŁNIAJĄ SIĘ DOBRE ŻYCZENIA I DLATEGO TOBIE,ORAZ WSZYSTKIM MOIM NAJBLIŻSZYM ,KTÓRZY ODESZLI W ZAŚWIATY ŻYCZĘ ISTNIENIA W ZDROWIU I BEZPIECZEŃST​WIE. MARIA


10yrs

Image chosen by user
NASTĘPNE ŚWIĘTA BEZ CIEBIE.ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM MOIM NAJBLIŻSZYM,​KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ JUŻ PO TEJ "DRUGIEJ STRONIE TĘCZY" ISTNIENIA W ZDROWIU I BEZPIECZEŃST​WIE.​MARIA


10yrs

Image chosen by user
Jolanta Rostojek


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam Agnieszka


10yrs

Image chosen by user
stanislaw rabeda


10yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAM,​WSPOMINAM I OGARNIA MNIE SMUTEK,ŻAL.​TAKICH JAK TY JEST CORAZ MNIEJ.​SZKODA. BRAKUJE ROZMÓW Z TOBĄ,BO TYLKO Z TOBĄ MOŻNA BYŁO T A K POROZMAWIAĆ


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MOJE MYŚLI SĄ PRZY TOBIE BOGDANKU. MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA I SĄSIEDZI Z KTÓRYMI RAZEM WSPOMINAMY CIEBIE.​ZAWSZE BYŁEŚ KOCHANY,​DOBRY,​UCZYNNY,​WSPANIAŁY!​SMUTNO BEZ CIEBIE.​WYDAJE NAM SIĘ,ŻE WCZORAJ JESZCZE BYŁEŚ WŚRÓD NAS I ZE MNĄ .KOCHAM CIEBIE . MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
WSPOMINAM LIDIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
MARIA


10yrs

Image chosen by user
ZAPALAM ŚWIECZKĘ DLA CIEBIE MOJE KOCHANIE I DLA WSZYSTKICH TWOICH I MOICH BLISKICH,​KTÓRZY ODESZLI Z PŁASZCZYZNY FIZYCZNEJ.​WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPOKOJU I ISTNIENIA W POCZUCIU PEŁNEGO BEZPIECZEŃST​WA .PRZEKAZUJĘ SŁOWA MIŁOŚCI WSZYSTKIM .MARIA


10yrs

End of content

No more pages to load