Bogdan Kaszak

This was published in the following publications on 28.02.2011:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 lutego 2011 roku zmarł mój kochany mąż, ojciec, teść i dziadek</p>
<h4>śp. Bogdan Kaszak<br />lat 78</h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 1.03.2011 r. o godz. 8.30 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu.</p>
<p>Pogrążeni w smutku ŻONA i DZIECI z RODZINAMI</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 lutego 2011 roku zmarł mój kochany mąż, ojciec, teść i dziadek

śp. Bogdan Kaszak
lat 78

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 1.03.2011 r. o godz. 8.30 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu.

Pogrążeni w smutku ŻONA i DZIECI z RODZINAMI

Beach

Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Bogdana Kaszaka Księdzu proboszczowi z parafii św. Józefa Antoniemu Balcerzakowi, licznie zgromadzonej rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, delegacjom, Orkiestrze z Kopalni Soli w Inowrocławiu, Zakładowi Pogrzebowemu pani Matuszak. Za intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z CÓRKĄ i SYNEM

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zbliżają się kolejne Święta bez Ciebie i prababci Ani...​Kolejne przy których z całą pewnością będę wpatrzona w jedno miejsce. W miejsce gdzie zawsze siedziałeś i dumnym wzrokiem obserwowałeś co dzieje się wokół Nas.


9yrs

Image chosen by user
W piątą rocznicę śmierci żona


10yrs

Image chosen by user
Wieczna pamięć dla mojego taty


11yrs

Image chosen by user
<p>-droga istnienia cielesnego ku wolności wyzwolenia..-</p> <p>Tu, teraz. Ja nie wymagam, ja próbuję żyć. Istnienie jest ścieżką dla kogoś, dla bycia kimś i dla samego siebie drogą. Ciągamy, odpychamy, przebieramy..ciągle coś robiąc. Miłość wzlotu. (Paradoks nienawiści i pożądanie cierpienia wobec przesłanek reakcji ludzkich.) Cytat mój: "Tak! Pchaj złego do mnie, pchaj słowa plugawe i wedrzyj się do środka by zasiać obawę...Ale potem drogi mój nie panikuj, jak Ciebie pogardą mą odwdzięczę. " Szkoda, że ludzi spokoju - takich jak Ty dziadku...coraz mniej, coraz mniej.......</p> <p>Twoja Kinka ;****</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>prawdziwej miłości się nie zapomina.</p> <p>Dajesz mi siłę. Bliskość zjednoczy się dla nas..prędzej czy później. Sam ujrzysz mnie kiedyś i ja Ciebie odwiedzę. Dzisiaj jednak..muszę chwalić dzień przed zachodem słońca, bo mam dla kogo. Moja misja czuje wszystkie aspiracje życia i względy afirmacji. Marazm ustaje, nalatuje namiętność, szczęście i inteligencja. Ci, którzy wiedzą co liczy się najbardziej w "dziś"-będą nagrodzeni w "później" - i nagrodzeni szybciej. Ci...którzy chcą pajacować w "dziś"-będą odwlekać "później" - karą w krótkim szczęściu. Dziękuję za refleksję, którą mi dałeś na "dziś". <3</p>


11yrs

Image chosen by user

Kocham CIę Kina


11yrs

Image chosen by user
<p>wspominając ...</p> <p>Zbliża się czas Świąt. Udane będą, bo pełne nadziei i z rodziną. Nieudane po części, bo części Ciebie tam nie będzie. Wspomnienia powrócą i wzrok spotka się ze ścianą na której wymaluję Ciebie w pamięci. Podam rękę wyobrażając sobie Twoją. Uśmiechnę się w stronę kanapy, na której zawsze uśmiechałeś się w moją stronę. Złoże życzenia w taki sposób abyś odczuł swoją obecność w domu. Powiem to co chciałabym powiedzieć do Ciebie w tym ważnym dniu. Wykreuje sobie Twoje słowa w sposób najbardziej mnie ujmujący, takimi jakimi zawsze byś mnie obdarzył. Popatrzę w Twoje oczy, czyli w gwiazdy na niebie... tak ...żeby już nigdy nie mieć złudzeń że Ciebie nie ma.</p> <p>Kocham Cię, na zawsze. Kinka...</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>dziś są Twoje imieniny...:*</p> <p><em>Życzę sobie, żebyś czuwał nade mną. A Tobie...żeby pamięć moja była niezawodna o najlepszym dziadku pod słońcem. Żałuję w chwilach szczęśliwych zdarzeń tego, że nie mogę ujrzeć uśmiechu pełnego nadziei i dumy. A to takie właśnie reakcje uskrzydlają i dają energię na - coś więcej potem...</em></p> <p><em>Mogę jedynie uruchomić moją wyobraźnię i razem z nią, z Tobą - napełniać się energią i szczęściem.</em></p> <p><em>Czekaj tam na nas i otaczaj się ludźmi z radością.</em></p> <p><em>Twoje wnusia Kina</em></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>--oczy otwierają się dopiero po przebudzeniu--</p> <p>Nauka życia jest zawarta w codzienności. Nie ma lepszych nas czy gorszych. Są Ci, którzy boją się spojrzeć w słońce i Ci, którym ono chwilowo zaszło. Są Ci, których odwaga poparta jest doświadczeniami i Ci, którzy szukają doświadczeń by stać się odważnymi. Są Ci, którzy boją się strumienia zimnej wody. I tacy którzy biorąc kąpiel w lodowatej wodzie czują ulgę zmagania z czasem. Lecz są tacy też jak Ty dziadku. To Ci co w progu czekają na bliskich. Ci, co całym sobą czują zmianę w etapach walczyka życia. Ci, co nadążają za nadzieją wygranej, choć to nic pewnego. I Ci...co Kochają bezwarunkowo tych co w zamian też nie mogę wiele dać. :* Twoja Kinka...</p>


12yrs

Image chosen by user

Krzysztof Kaszak syn - kochane


12yrs

Image chosen by user
<p>**kocham Cię**</p> <p><span>Nikt nie zabierze mi radości, którą dzieliłeś ze mną. Nikt nie powie mi nigdy, że kiedyś ból minie. Nikt nie osądzi mnie, że Ciebie nie kochałam-bo kochałam nad życie. Nikt mi Ciebie nie zastąpi, bo jesteś niezastąpiony. Nikt mi nie powie, że będzie dobrze...bo już nigdy nie będzie dobrze, jeśli Ciebie nie ma. Zatem Każdy... powie mi, że odczuwa to samo co ja-bo nie tylko ja...Ciebie Kocham. Wnuczka Kina...-_-</span></p>


12yrs

Image chosen by user
<p>bo tam, ale u góry!</p> <p>O tam u góry, Anioł śle boskie niezidentyfikowane chmury.. Raz zamieniają się w twarz i obraz Twój-raz to zamazany pąków rój. Świadomość wtedy podpowiada i tak, że to Ty przede wszystkim. Przecież z Tobą kochany dziadku są niejedne sny i import zwany niskim. Niskim, bo schodzisz w dół i Łapiesz za dłoń- a słuchasz przede wszystkim. Za nieuczciwość łapiesz za broń. Dajesz nam ją do obrony-my w zamian dajemy Tobie ukłony. Będziemy strzelać do tych którzy wyrządzają krzywdę nam, Ty ustaniesz obok nas i powiesz..."nie jesteś sam"... Wtedy siła będzie niezwyciężona. A ofiarę się z łatwością pokona. I uśmiechem siebie nawzajem obdarzymy. Tak jak z babcią miałeś te...pierwsze wasze zaręczyny. Uśmiech zwycięstwa nadchodzi dziadku...bo to co najcenniejsze mamy po Tobie w spadku. Kochamy Cię...na wieki!</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>``pasja``</p> <p>Muzyka duszą tańczących Aniołów jest. Muzyka była w Tobie. Zaskakiwałeś pamięcią do nut. A ten wzrok mówił sam za siebie... :*</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>*powitanie*</p> <p>" To prawda. W oknie stawałeś co popołudnie. Wchodzą do domu i słysząc Twoje przywianie - człowiek czuł się cudnie. Dawało to siłę i chęć podzielenia się tym co się zdarzyło. Co skrzywdziło, co zraniło, a co się po prostu przyśniło. Twoje oczy tak chętnie wsłuchane w opowieści. Mogłeś przyjąć wszystko...te dobre i te złe wieści. Szczerość wiedzy jaką chciałeś posiadać tylko dla siebie jest nieoceniona, tak jak nasza miłość do Ciebie jest nieograniczona. Przybądź chociaż na chwilę...by podzielić się tym co nas spotkało...Ale...to i tak to..."na chwilę" byłoby za mało...Często w myślach jest pytanie....Czy nas słyszysz, czy podpowiadasz, czy to życia losowanie...Ale co do losów nigdy się nie poddawałeś. Więc i ja będę walczyła do samego końca i mam w planach jeszcze z Tobą porozmawiać :*</p>


12yrs

Image chosen by user

Krzysztof


12yrs

Image chosen by user

Krzysztof Kaszak


12yrs

Image chosen by user

córka Mirka


12yrs

Image chosen by user

Kochanemu mężowi żona Barbara


12yrs

<p>Dla Dziadka</p> <p>Kocham Cię Dziadku.Niech Ci niebo lekkim będzie...Nadal boli..Twoja Kasia</p>


12yrs

Image chosen by user

Wnuczka Kasia


12yrs

Image chosen by user

córka Mirka


12yrs

Image chosen by user

syn Krzysztof


12yrs

Image chosen by user
<p>dziadku...</p> <p>" Pętla na szyi, lecz nie ściska w pełni gardła. Czeka...To gorsza presja, niż śmiercią się zadowolić. Gładzę dłonią upływający czas, jakbym chciała by uspokoił się choćby dwa razy wolniej - dla nas wszystkich. Lecz gdy Ciebie wspomnę, Ciebie! z ramionami pełnymi miłości....zapominam o mojej w sobie, noszącej prawdzie." K.Klimczak</p>


12yrs

Image chosen by user

wnuczka Kinka


12yrs

End of content

No more pages to load