Jerzy Pawlak
This was published in the following publications on 13.09.2011:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 13.09.2011:
Echo Dnia
Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego Przyjaciela i Kolegi długoletniego Pracownika MOST-BUD Spółki z o.o. Ś.P. JERZEGO PAWLAKA Składamy wyrazy głębokiego współczucia Żonie, Córce, Synowi, Synowej, Wnukowi, Siostrze, Bratu, Teściowej oraz całej Rodzinie. Łączymy się w bólu po stracie uczciwego, odpowiedzialnego człowieka, zawsze życzliwego ludziom. Będzie nam Ciebie brakowało Jerzy, pozostaniesz na zawsze w Naszych Sercach. Przyjaciele i Koledzy z MOST-BUD Sp. z o.o. w Radomiu. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Kościele p. w. Świętego Franciszka z Asyżu w Wielogórze ul. Kościelna, 26-600 Jedlińsk i wyprowadzenie na cmentarz w środę 14 września 2011 r. o godz. 14.00
End of content
No more pages to load
Kamila
14yrs