Ryszard Walerych
This was published in the following publications on 13.10.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 13.10.2011:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy do wiadomości informację o śmierci
Ryszarda Walerycha
mieszkańca gminy Czerwonak, długoletniego działacza na rzecz
społeczności lokalnej, zaangażowanego w popularyzację kultury rowerowej,
męża wiceprzewodniczącej Rady Gminy Czerwonak Renaty Walerych.
Składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz przyjaciołom
z rowerowych szlaków.
Wójt Gminy Czerwonak
Rada Gminy Czerwonak
oraz pracownicy Urzędu Gminy
Dnia 9.10.2011r. zmarł tragicznie nasz kochany Syn i Brat
Ś+p
Ryszard Walerych
Żegnaj...
Mama i Siostry z Rodzinami
On patrzy od wieku do wieku.
I nic nie jest dla Niego dziwne.
Nie można mówić „Cóż to! Dlaczego tamto?”
Wszystko bowiem zostało stworzone w zamierzonym celu.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 października 2011 roku
zginął tragicznie w wieku 52 lat ukochany mąż, ojciec, teść i zięć
ś + p
Ryszard Walerych
Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 15 października br.
o godzinie 12.00 w kościele parafialnym w Czerwonaku.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu
komunalnym w Czerwonaku.
Żona, córki, zięć, teściowa
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
naszego Kolegi
ś + p
Ryszarda Walerycha
współzałożyciela Klubu Turystyki Rowerowej „Sigma”,
drogiego Przyjaciela, życzliwego i dobrego Człowieka.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Zarząd i członkowie
KTR „Sigma” w Poznaniu
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Pana Ryszarda Walerycha
długoletniego Współpracownika Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”
Pamięć o Nim na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i Pracownicy
Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
ś + p
Ryszard Walerych
9 października 2011 r. odszedł wspaniały człowiek wielkiego serca.
Wciąż pamiętamy i nigdy o Nim nie zapomnimy.
To już koniec. Tak mało się znaliśmy... Zbyt mało, lecz już za późno,
żeby to nadrobić...
Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze.
Msza św. 15 X w kościele parafialnym w Czerwonaku o godzinie 12.00.
Przyjaciele ze wspólnych szlaków rowerowych Koła Viator
End of content
No more pages to load
Hanna Sobańska
14yrs
Bernard
14yrs
Barbara Ruszczyńska
14yrs
Barbara Ruszczyńska
14yrs
joanna perszowska
14yrs
Zbigniew Domagalski
14yrs
Kasia
14yrs
Wiktor
14yrs
Wiktor
14yrs
Zdzisław Kujawiak
14yrs
Anna Ryszka
14yrs
Marek Majewski
14yrs
Anna Żygadło
14yrs
Grzegorz i Ania
14yrs
Hanna Sobańska
14yrs
Agnieszka Gasik
14yrs
Danuta Plich
14yrs
Kasia
14yrs
Natalia Bartyzel
14yrs