Andrzej Bączyk
This was published in the following publications on 23.10.2010:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 23.10.2010:
Głos Wielkopolski
„Można odejść na zawsze,
by stale być blisko”
Z żalem i ogromną przykrością przyjęliśmy wiadomość, że po ciężkiej chorobie,
odszedł wieloletni pracownik i dobry duch naszej szkoły
ś + p
Andrzej Bączyk
Przez lata swojej pracy w naszej szkole służył pomocą zarówno uczniom,
rodzicom, jak i nauczycielom.
Panie Andrzejku, będzie nam Pana bardzo brakowało...
Wspólnota Uczniów, Rodziców i Nauczycieli
Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1
i Społecznego Gimnazjum nr 1
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu STO
End of content
No more pages to load