Mirosław Pawlak
This was published in the following publications on 18.08.2011:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 18.08.2011:
Gazeta Wrocławska
Z głębokim bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
Mirosława Pawlaka
byłego dyrektora generalnego KGHM,
człowieka wielce zasłużonego dla Polskiej Miedzi.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy KGHM Polska Miedź S.A.
Głęboko zasmuceni żegnamy
Mirosława Pawlaka
wieloletniego Dyrektora Generalnego KGHM PM S.A., byłego Prezesa Zarządu Oddziału SITG Lubin, Członka Honorowego Zarządu Głównego SITG, wspaniałego człowieka i przyjaciela.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Przyjaciele z Zarządu Głównego SITG w Katowicach i Zarządu Oddziału SITG Lubin
Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci
Mirosława Pawlaka
Członka Rady Nadzorczej DFM ZANAM – LEGMET Sp. z o.o.
Zarząd i pracownicy Spółki składają najszczersze kondolencje Rodzinie i Najbliższym
Z głębokim żalem żegnamy
Mirosława Pawlaka
wspaniałego Człowieka
i wielkiego propagatora idei opieki paliatywnej
w regionie miedziowym,
przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia I kadencji 2006-2010.
Zarząd Stowarzyszenia
End of content
No more pages to load
Ryszard Baran
14yrs
Łakotowie z Głogowa
14yrs
Kazimierz i Ewa
14yrs