Z głębokim
This was published in the following publications on 13.06.2011:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 13.06.2011:
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Śp. MARIANA MAGIERA nioedżałowanego towarzysza łowów, wieloletniego prezesa WKŁ " Rybitwa " w Kołobrzegu, odznaczonego Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej oraz Medalem Za Zasługi dla Łowiectwa Ziemi Koszalińskiej. Niech knieja szumi wiecznie nad Jego mogiłą! Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składa Zarząd Okręgowy i Okręgowa Rada Łowiecka Polskiego Związku Łowieckiego w Koszalinie
End of content
No more pages to load