Maria Leśniak
This was published in the following publications on 04.10.2010:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 04.10.2010:
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Leśniak
Naszej Koleżanki,
wieloletniego współpracownika Urzędu Skarbowego
w Nowym Sączu
Zawsze będziemy mieli Ją w pamięci
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu
End of content
No more pages to load
KOCHANY SKARB
15yrs
ZAWSZE BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ
15yrs
Smutno bez Ciebie
15yrs
Pamiętamy i tęsknimy, Kochana
15yrs
KOCHANY SKARB
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
Śpij spokojnie
15yrs
WIELKA PUSTKA .
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
PRAWDZIWY PRZYJACIEL
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
wieczny odpoczynek
15yrs
wieczny odpoczynek Kochana
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
4 miesiące
15yrs
wspaniały człowiek, tęsknimy
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
na zawsze w naszych sercach
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
BRAK, ŻAL I PUSTKA
15yrs
PRAWDZIWY PRZYJACIEL
15yrs
wspaniały człowiek
15yrs