Maria Leśniak
This was published in the following publications on 04.10.2010:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 04.10.2010:
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marii Leśniak
Naszej Koleżanki,
wieloletniego współpracownika Urzędu Skarbowego
w Nowym Sączu
Zawsze będziemy mieli Ją w pamięci
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Kierownictwo i Pracownicy
Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu
End of content
No more pages to load
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
NAJUKOCHAŃSZ Y SKARB
15yrs
wieczne odpoczywanie Kochana
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
Kochana
15yrs
PAMIĘTAMY I TĘSKNIMY
15yrs
na zawsze w naszych sercach
15yrs
WSPANIAŁY CZŁOWIEK
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
na zawsze w naszych sercach
15yrs
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
wspaniały człowiek, tęsknimy
15yrs
TĘSKNIMY.
15yrs
na zawsze w naszych sercach
15yrs
Tęsknimy
15yrs
CORAZ GORZEJ BEZ CIEBIE
15yrs
PAMIĘTAMY
15yrs
wieczne odpoczywanie Kochana
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs
tęsknimy
15yrs
WIELKA PUSTKA SKARBIE
15yrs
KOCHANY SKARB
15yrs
Śpij spokojnie Aniołku
15yrs