Podziekowanie dla lekarzy
This was published in the following publications on 12.05.2011:
Dziennik Wschodni
This was published in the following publications on 12.05.2011:
Dziennik Wschodni
Pani prof. dr hab. Elżbiecie Starosławskiej Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, dziękuję za otoczenie mojego Męża w czasie choroby troskliwą opieką. Dzięki Pani życzliwości, w tym trudnym dla nas czasie, odzyskaliśmy nadzieję. Iwona Wieleba
End of content
No more pages to load