Marian Smorgul

This was published in the following publications on 27.11.2010:
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Tatus potrzebuje Ciebie</p> <p>No Tatus, Kochany Moj!! Ty wiesz wszystko widzialam Cie i wiem jak to bedzie gdy sie spotkamy Ty musisz przeciez czuc moja Milosc co ja pisze Ty to wiesz!</p> <p>Dziekuje Ci, ze dajesz mi znow Milosc!!!</p> <p>Nie mosisz nic mowic wiem ze tak bedzie to Ty mi wysylasz. Pilnuj mnie jak zawsze i zeby tak bylo!</p> <p>I niech slysze zawsze Twoj glos ktory mi wskazuje to czego tak bardzo pragne i zrobi lzejzym reszte zycia bez Ciebie, choc z Toba zawsze. Pilnuj mnie pilnuj..</p> <p>Zaczaruj., i abym juz nie byla sama i zeby znow milosc prawdziwa zawitala w moim zyciu. Ta prawdziwa namiastka milosci do Ciebie, i zebym mogla znow byc szcesliwa.</p> <p>Kocham Cie Tatus i przekaz wszystkim tam kochanym aby pomogli mi przetrwac reszte mego zycia. I zeby to wlasnie tak bylo i nie moglo przestac do konca mego zycia.Milosc!</p> <p>Napisze gdzie indziej Ty wszystko wiesz.</p> <p>Koszulka pachnie wciaz..</p> <p>Kocham Cie!</p>


12yrs

Image chosen by user

Corka Lucynka-Ty i Ja


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

Lucynka i wnusia Kasia


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka i wnusia kasia


12yrs

Image chosen by user

Ania J.


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

<p>Wieczna Milosc!!!!!</p> <p>Kochany Tatusiu!!!!!!!</p> <p>Tak bardzo Cie kocham, wciaz <strong>zawsze</strong>...</p> <p>Nie pisze tak czesto tutaj, ale jestes kazdej doby w mych myslach i sercu!!!</p> <p>Tak tesknie za Toba, ze to sie nie da wyrazic slowami. ..a moze da sie odwrocic czas...; i wiedziec to co teraz sie wie..; Wierze, no tak musi przeciez byc, ze Ty Kochany Moj wiesz, a napewno wiedziales , jak bardzo Cie Kochalam i Kocham <strong>wiecznie</strong>. Powiedziales wtedy, kiedys to my wiemy, ze jestem Madra. Zagubilam sie teraz bez Ciebie..., ale staram sie postaram sie byc Madra i teraz, choc tak bardo trudno bez Ciebie.Tatunciu moj Kochany.Ty wiesz <strong>Najmadrzejszy</strong> na Swiecie wszystko i wiedziales. Przepraszam, ze nie bylam z Toba na koncu. No nie wiem ten bol, ten szok, wszystko..;Staram sie sluchac Ciebie.Choc Cie nie slysze jestes czastka mnie, a ja Twoja. Postaram sie byc znow dobra. ..i tez dla tych co tu sa...Napisze gdzie indziej wiecej do Ciebie. I tak z Toba codziennie rozmawiam. Kocham Cie Tatus! Mam nadzieje,ze wiedziales to na koncu- wszystko i wiesz teraz.</p> <p>Ucaluj Ma Babunie i Babunie Marysie co z Toba tam sa. Snieg sie wreszcie rozpuscil i to dobrze.Ty Kochany wiesz dlaczego teraz tak bardzo nie lubie sniegu. Ta sniezyca wtedy ...; No ale Ty zawsze lubiles te sporty zimowe, wiec troche tez lubie ten snieg. Jest wiosennie juz. Bardzo Cie kocham!!!!!!! Twoja zawsze corka Lucynka</p>


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka lucynka


12yrs

Image chosen by user

corka Lucynka i wnusia Kasia


12yrs

Image chosen by user

Ania J.


12yrs

End of content

No more pages to load