Małgorzaty Badury
This was published in the following publications on 29.05.2024:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 29.05.2024:
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Małgorzaty Badury
działaczki społecznej,
długoletniej Radnej Gminy Biskupice
kadencji 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014
oraz
Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Eko- Rozwoju Wsi Trąbki,
które przez blisko 20 lat
prowadziło Publiczną Szkołę Podstawową
im. bł. o. Narcyza Turchana w Trąbkach.
Szczere wyrazy współczucia i słowa wsparcia
w trudnych chwilach
Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłej
składają
Wójt Gminy Biskupice,
Pracownicy Urzędu Gminy Biskupice,
Przewodnicząca Rady Gminy Biskupice wraz z Radą,
Sołtysi sołectw Gminy Biskupice,
Kierownicy Jednostek
End of content
No more pages to load