Dr Danuta Henzler
This was published in the following publications on 03.11.2022:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 03.11.2022:
Nowa Trybuna Opolska
W dniu 30 października 2022 r.
na wieczny dyżur odeszła nasza Koleżanka
Dr Danuta Henzler
która działalność zawodową skutecznie połączyła z działalnością samorządową na rzecz swojego środowiska. Była wieloletnim Ordynatorem Oddziału Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Wojewódzkim
i Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie gastroenterologii, a w latach 1993-2001
była Okręgowym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej Opolskiej Izby Lekarskiej.
Rodzinie Pani Doktor
wyrazy szczerego współczucia
składają
Koleżanki i Koledzy
z Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu,
a także pracownicy biura Opolskiej Izby Lekarskiej
End of content
No more pages to load