Natalia Wolniewicz
This was published in the following publications on 25.06.2024:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 25.06.2024:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odeszła od nas
ś+p
Natalia Wolniewicz
przez znajomych nazywana Tolą
Przepracowała w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia 43 lata.
Tola była technikiem serologii transfuzyjnej.
Swoją wiedzą i zaangażowaniem wspierała
nasz zespół przez wiele lat.
Była duszą towarzystwa, przekochaną osobą,
która zawsze tworzyła dobrą atmosferę w zespole.
Będzie nam Jej bardzo brakowało.
Łączymy się w bólu
z Rodziną i Bliskimi
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia
End of content
No more pages to load