Piotr Orliński

This was published in the following publications on 17.07.2023:
Nowa Trybuna Opolska

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że zmarł
Piotr Orliński
wspaniały Lekarz, życzliwy Człowiek,
nasz współpracownik

Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy najszczerszego współczucia

Dyrekcja i pracownicy
Szpitala Wojewódzkiego w Opolu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Choć nie ma Cię już z nami fizycznie, to Twój duch nadal żyje w naszych sercach i umysłach. Do zobaczenia

Ania


1yr

Chciałam się dzisiaj ponownie zarejestrować....

Dorota Cieślak


2yrs

Image chosen by user
Bardzo nam Ciebie brakuje Piotrze

Julian Pakosz


2yrs

Panie doktorze nigdy pana nie zapomnimy byłeś otwarty i szczery zawsze pomocny i bardzo dobrym specjalistka odpoczywaj w spokoju️️️️️️

Pacjentka Jola


2yrs

Dziękuję Panie Doktorze. Spoczywaj w pokoju.

I.R. pacjentka


2yrs

Image chosen by user
Wielka strata

Matka pacjenta


2yrs

Śpij w spokoju Doktorze

Agata


2yrs

Image chosen by user
Pokój twojej duszy

Z. Ł.


2yrs

Image chosen by user
Odszedł wspaniały człowiek, życzliwy i pomocny,lekarz z prawdziwego zdarzenia. Niech spoczywa w spokoju

Jadwiga i Jan Robakowie z Gryfina


2yrs

Wyrazy współczucia dla Rodziny

T,W


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będziemy amiętać... byłeś najlepszym mężem, tatą, synem, bratem, przyjacielem

Ania


2yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć, że już nigdy nie będzie mnie leczył. Wielki żal.

Barbara Mikołajczak


2yrs

Wspaniały lekarz! Nie mogę uwierzyć... Ogromny żal, skutek, serce pęka.. Dlaczego!!! Do widzenia, Panie Doktorze!

Beata Kłunejko


2yrs

Image chosen by user
Dziękujemy za wszystko. Ogromny żal.

Beata


2yrs

Image chosen by user
RIP ... rzetelny lekarz, merytoryczny fachowiec, życzliwy człowiek

Robert Gruda


2yrs

Panie doktorze ,to naprawdę niemożliwe dziekuję za pomoc

Malgorzata Gawryś-Zielińska


2yrs

Image chosen by user
Nie pytam, Boże, dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że nam Go dałeś….Żegnaj Piotrusiu…

B. i R.


2yrs

Żal i duża strata.

U.M.


2yrs

Wyrazy współczucia dla rodziny

Krystyna Podkalicka


2yrs

Image chosen by user
Żal

Julian Pakosz


2yrs

Image chosen by user
Nie wierzę.... :(

Małgorzata Michalczyk


2yrs

Image chosen by user
Żal

Irena


2yrs

Image chosen by user
wyrazy współczucia dla Rodziny

U.M.


2yrs

Image chosen by user
Panie doktorze to jest niemożliwe, dziękujemy za wszelką pomoc, dozobaczenia

RIP


2yrs

End of content

No more pages to load