Roman Szuberki
This was published in the following publications on 16.02.2024:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 16.02.2024:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem
przyjęłam wiadomość o śmierci
Romana
Szuberskiego
wieloletniego burmistrza Rogoźna
Roman Szuberski
był niezwykle lubianym i cenionym samorządowcem.
Doceniany przez mieszkańców Rogoźna
i pracowników urzędu.
Z zawodu był nauczycielem.
Nim został Burmistrzem Rogoźna,
był zatrudniony
w Starostwie Powiatowym w Obornikach
na stanowisku zastępcy naczelnika
Wydziału Spraw Obywatelskich.
Pracował też jako nauczyciel
w Zespole Szkół w Rogoźnie.
Zasiadał w Radzie Miasta i Gminy Rogoźno.
Za zasługi odznaczony został
Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Rodzinie i Bliskim
składam
wyrazy szczerego współczucia
Wojewoda Wielkopolska
Agata Sobczyk
End of content
No more pages to load