Adam Klawiński

This was published in the following publications on 23.06.2025:
Express Bydgoski

Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić...
tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.
ks. J. Twardowski
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 19 czerwca 2025 r.
zakończył swe pracowite życie Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Pradziadek
Adam Klawiński
lat 79
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w kościele pw. Świętego Kazimierza Królewicza w Kruszynie
dnia 25 czerwca 2025 r. o godz. 11:00 , różaniec o 10:30.
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu w Zielonczynie.
W smutku pogrążone
Żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Niech Anioły się Tobą opiekują.

Henia


2d

Image chosen by user
Kochanie to już rok jak Ciebie nie ma.Bardzo Mi Ciebie brak.Kocham Cię.

Henia


6d

Image chosen by user
Zbliża się rok jak Ciebie nie ma bardzo Mi źle i smutno.

Henia


3w

Image chosen by user
Kochanie! bardzo Mi Ciebie brak tęsknię,

Henia


3w

Image chosen by user
Kochanie to już 11-cy jak Ciebie nie ma bardzo tęsknie.

Henia


1mo

Image chosen by user
Brak Mi Ciebie bardzo tęsknię!

Henia


1mo

Image chosen by user
Bardzo tęsknię i jest Mi bardo smutno.

Henia


2mos

Image chosen by user
Kochanie to już 10 -cy jak Ciebie nie ma bardzo Mi smutno.

Henia


2mos

Image chosen by user
Kochanie pierwsze Swięta Wielkanocne bez ciebie .

Henia


2mos

Image chosen by user
Adam bardzo Mi Ciebie brak.

Henia


2mos

Image chosen by user
Bardzo brak Mi Ciebie.

Henia


2mos

Image chosen by user
To już 9-miesięcy jak Ciebie nie ma bardzo tęsknię kocham !

Henia


3mos

Image chosen by user
Bądź gwiazdką na niebie.!

Henia


3mos

Image chosen by user
Adam brak Mi Ciebie!

Henia


4mos

Image chosen by user
Kochanie już 8 miesięcy Ciebie niema bardzo tęsknię!

Henia


4mos

Image chosen by user
Bardzo brak Mi Ciebie

Henia


4mos

Image chosen by user
Brak Mi Ciebie!

Henia


4mos

Image chosen by user
Bardzo Mi Ciebie brak.Kocham Cię.

Henia


4mos

Image chosen by user
Bardzo tęsknię i brak Mi Ciebie,

Henia


5mos

Kochanie to już 7 miesięcy jak Ciebie nie ma.Bardzo brak Mi Ciebie.

Henia


5mos

Zaczyna się Nowy Rok bez Ciebie bardzo mi smutno i źle.

Henia


5mos

Image chosen by user
Kochanie to pierwsze Święta bez Ciebie! bardzo tęsknię!

Henia


6mos

Image chosen by user
Kochanie! Już 5 miesięcy Ciebie nie ma bardzo Mi Ciebie brak.

Henia


6mos

Image chosen by user
Twoje Urodziny! przykro że niema Ciebie.Bardzo Mi smutno i źle.

Henia


6mos

End of content

No more pages to load