Wiesława Radecka
This was published in the following publications on 20.06.2023:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
This was published in the following publications on 20.06.2023:
Dzień Nowotomysko-Grodziski
PODZIĘKOWANIA
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania
całemu Zespołowi Terapeutycznemu
Oddziału Anestezjologii
i Intensywnej Terapii
w Szpitalu w Nowym Tomyślu
za najlepszą z możliwych opiekę
nad naszą zmarłą Mamą
Wiesławą Radecką
w tak trudnym dla niej i dla nas czasie.
Wasze serca, życzliwość, uśmiech i zrozumienie
dodawały jej otuchy w walce z chorobą.
Nie ma słów, które mogłyby wyrazić wdzięczność,
sercem nam bliskim przyjaciołom, koleżankom, kolegom
za nieustanne wsparcie i profesjonalną pomoc
w procesie diagnostyki i leczenia.
Dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie,
które pozwalały naszej dzielnej, ukochanej Mamie
zachować spokój i walczyć do końca.
Z wyrazami szacunku
Rodzina
End of content
No more pages to load