Z czcia i
This was published in the following publications on 10.11.2022:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.11.2022:
Nowosci
Z czcią i żalem żegnamy naszą Koleżankę
ś+p
Małgorzatę Elżbietę
Przyjemską-Kociołek
(1953-2022)
wieloletnią i zasłużoną pracownicę
Wojewódzkiego Biura Planowania Przestrzennego
w Toruniu (1977-2000),
Biura Planowania Przestrzennego i Regionalnego
we Włocławku (2000)
oraz Miejskiej Pracowni Urbanistycznej
w Toruniu (2001-2022).
Zachowujemy Ją w serdecznej pamięci jako
uosobienie dobra, odpowiedzialności
i zawodowej sumienności oraz wybitnego kierownika zespołu projektowego, głównego projektanta
i znawczynię najlepszych standardów urbanistycznych.
Dzielimy ból całej pogrążonej w żałobie
Rodziny,
prosząc
o przyjęcie wyrazów współczucia i pocieszenia.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
oraz koleżanki i koledzy z Urzędu Miasta Torunia
End of content
No more pages to load